preloaderlogo

About Us

Yelpaze İnşaat by KOTAN

Yelpaze İnşaat, geçmiş yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile 2000 yılında kurulmuştur. 2000 yılından günümüze firmamız hızlı bir adım atarak bölgedeki birçok isim yapmış birçok projenin altına imzasını atmıştır. Uzman ve deneyimli kadrosuyla bölgedeki rakiplerinin önüne geçerek başarısını kanıtlamıştır.

 

Misyon: Yeniliklerin ve teknolojik gelişimlerin en yoğun yaşandığı inşaat sektörünün ihtiyacı olan üretim kalitesinden taviz vermemekle birlikte yaşama ve yaşamı hep daha iyiye götürmeyi hedeflemekteyiz. Bu kapsamda Yelpaze İnşaat, birikim ve finans yapısını günden güne yükselterek uygulamalarında güven sunmaya devam etmektedir.

Vizyon: Prensip olarak müşteri memnuniyetini benimseyen Yelpaze İnşaat, insana ve doğaya saygılı, insanları beton yığınlarına hapsetmez, çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlar. Bu anlamda “YENİ MEKÂNLAR EŞİTTİR YENİ HAYATLAR” ilkesi ile yola çıkmış, kalite çizgimizden ödün vermeden projelerimizi hayata geçirmek.

Kalite Yönetimi

YELPAZE İNŞAAT çözüm ortaklığı yaptığı tüm firmaların kalite standartlarını sağlamasını çalışma şartı olarak uygulamaktadır. TSE ve CE standartları dışındaki malzemeleri yapılarında kullanmayarak, sizlere kaliteli ve konforlu bir yaşam için zemin hazırlar.

 

Saygılarımızla…


KVKK
Aydınlatma Metni
İlgili Kişi Formu
Saklama ve imha Politikası
blog-img

Title 1

Açıklama Kısa Yazı EN

Title 2

Açıklama Kısa Yazı EN

Title 3

Açıklama Kısa Yazı EN